Solidarnost ne pozna meja

Na dan solidarnosti smo se Ambasada Rog skupaj s tovariši ND Proleterji odpravili v Sneberje, kjer smo se pridružili solidarnostni akciji odpravljanja posledic uničujočih poplav, ki so prizadele Slovenijo.

Naši člani zelo dobro vedo, kako je izgubiti hišo in dom, zato so bili nemudoma pripravljeni priskočiti na pomoč. Na delovišču smo bili toplo sprejeti, kar je še en dokaz, da solidarnost ne pozna meja, barve in narodnosti.

Ponosni smo, da smo lahko del tisočih prostovoljcev, ki pomagajo na terenu. Akcijam se pridružujemo tudi v naslednjih dneh in bomo poskušali biti po najboljših močeh prisotni na terenu, kjer bo potrebno.

Spodbujamo tudi vse naše člane in tovariše, da se aktivirajo in pomagajo pri obnovi – udarniške akcije bodo še toliko bolj pomembne, ko bo medijska pozornost skopnela!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*